Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cordoba Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cordoba Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cordoba Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cordoba Lotnisko
Wynajem Aut Cordoba Lotnisko

Aeronáutico Ingeniero Ambrosio LV Taravella International Airport (COR), znany również jako Pajas Blancas, położony 9 km na północny zachód od centrum Cordoba wArgentynie. Są to autobusy między lotniskiem i Cordoba. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku jest Annie Millet, Hertz i Avis.

W 2009 roku 1.251.027 osób odwiedziło Cordoba Airport jest trzecim co do wielkości lotnisko w Argentynie.Od Cordoba, bezpośredni lot do innych miast w Argentynie i Chile, Peru, Urugwaju i Brazylii. Istnieje wiele ptaków w tym rejonie i pilotów zasobów do listy obserwowanych przedmiotów szczególnie.

Cordoba Airport ma prosty wybór kawiarni, restauracji, barów i kilka sklepów, w tym cła. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, apteki, pomoc medyczna, bankomatów i informacji turystycznej. Nie ma hoteli na lotnisko.