Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Los Angeles

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Los Angeles – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Los Angeles – Podręcznik

Wynajem Samochodów Los Angeles
Wynajem Aut Los Angeles

Masz zamiar wypożyczyć samochód w Los Angeles? Bardzo popularne jest wypożyczenie samochodu na lotnisku. Korzystając z wypożyczonego samochodu nie musisz zdawać się na transport publiczny lub taksówki. Jednocześnie zyskujesz swobodę, dzięki której podczas pobytu możesz we własnym tempie zwiedzać cały stan. 

Los Angeles

Los Angeles to drugie pod względem wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych. Znajduje się na południu stanu Kalifornia nad brzegiem Oceanu Spokojnego. W mieście mieszka 3,8 mln osób (2008), a cały obszar metropolitalny zamieszkuje 17,5 mln osób. W granicach metropolii leży również kilka autonomicznych miejscowości, m.in. Santa Monica i Beverly Hills. 

Los Angeles słynie przede wszystkim z przemysłu filmowego w Hollywood. Popularną atrakcją turystyczną są odwiedziny w Universal Studios, gdzie mieści się także park tematyczny. 

Ważnym miejscem na mapie Los Angeles jest również Aleja Gwiazd, czyli chodnik wyłożony gwiazdami wzdłuż Hollywood Boulevard. Oprócz tego, turyści chętnie odwiedzają gabinet figur woskowych Madame Tussaud, muzeum Grammy, Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles, Kalifornijskie Centrum Nauki – z akwarium, ogrodem zoologicznym i ogrodem botanicznym, a także Salę Koncertową Walta Disneya z jej unikatową architekturą. 

Popularne są również plaże Venice i Malibu. 

Największe lotnisko miasta, Los Angeles International Airport, znajduje się w odległości 30 km na południowy zachód od centrum miasta. 

Ruch drogowy

Kalifornia jest dobrze przystosowana do ruchu drogowego i posiada dobrze rozwiniętą sieć autostrad. Miasto jest rozległe, dlatego komunikacja publiczna nie jest na satysfakcjonującym poziomie. Krajobraz Los Angeles charakteryzuje się szerokimi alejami i pięknymi parkami, a dzięki wypożyczonemu samochodowi z łatwością dotrzesz do niemal wszystkich atrakcji. 

Popularne kierunki podróży 

Los Angeles oferuje mnóstwo atrakcji i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Są tu m.in. Universal Studios, Sala Koncertowa Walta Disneya, ogród zoologiczny Los Angeles, Aleja Gwiazd, park rozrywki Pacific Park w Santa Monica oraz muzeum historii i sztuki Getty Center. 

Wśród odwiedzających miasto popularnością cieszą się również zakupy na Rodeo Drive w Beverly Hills. Jeśli interesuje Cię nocne życie miasta, musisz udać się na Sunset Strip, gdzie znajduje się mnóstwo klubów i barów. Wybrzeże Pacyfiku oferuje znakomite warunki do pływania. W szczególności polecamy plażę Venice, która znajduje się 27 km na zachód od centrum Los Angeles. 

Lotnisko

Port Lotniczy Los Angeles (LAX) to główne lotnisko miasta i jedno z największych na całym świecie. Lotnisko leży w odległości 30 km na południe od centrum miasta. Swoje przedstawicielstwa mają tu znane wypożyczalnie samochodów, takie jak Alamo, Budget, Payless i Thrifty. 

Wskazówki dla kierowców

Korzystając z wypożyczonego samochodu możesz z łatwością dotrzeć do słynnego parku rozrywki Disneyland, który znajduje się 43 km na południowy wschód od centrum miasta. Disneyland powstał w roku 1955 i od tego czasu rozwinął się i wzbogacił o kilka stref tematycznych. Znajdziesz tu zarówno starych, jak i nowych bohaterów Disneya. Ponadto park oferuje wiele karuzel i niesamowitych atrakcji dla całej rodziny. 

Kolejną wycieczką, na którą możesz udać się wypożyczonym samochodem jest wyprawa do San Diego, które znajduje się 194 km na południe od Los Angeles. San Diego słynie ze wspaniałych pacyficznych plaż i oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny, m.in. ogród zoologiczny, Park Safari, SeaWorld i Legoland. W centrum San Diego znajduje się Balboa Park, gdzie swe siedziby ma wiele muzeów i galerii sztuki. 

San Diego położone jest blisko granicy z Meksykiem, a najbliższym meksykańskim miastem jest Tijuana, które znajduje się w odległości zaledwie 40 km.