Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut San Diego

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. San Diego – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

San Diego – Podręcznik

Wynajem Samochodów San Diego

Wynajem Aut San Diego

San Diego (z prawie 1,3 mln mieszkańców w 2008) jest drugim co do wielkości miasta w Kalifornii. Znajduje się w południowo-zachodniej części państwa – w pobliżu granicy z Meksykiem .

San Diego jest najpopularniejszej miejscowości turystycznej, która ma wiele ofert w kilku obszarach. Szczególnie jeśli chodzi o doświadczenie oparte atrakcji dla całej rodziny, miasto ma bardzo wiele do pokazania – w tym następujące brzmienie: San Diego Zoo w Balboa Park (mieści się w 5 km2 duży obszar zieleni w centrum miasta – ponad 4000 zwierząt), San Diego Wild Animal Park (1 lipca km2 Zoo, gdzie każdy gatunek ten żyje w niestandardowym środowisku) Sea World w San Diego (park rozrywki, w tym niedźwiedzie polarne, lwy morskie, delfiny, wieloryby, lwy morskie i pingwiny).

Znany atrakcją jest Stare Miasto (ze statusem California State Park) – zabytkowej dzielnicy z 37 zachowanych budynków z okresu 1821/72. W przeciwnym razie, należy wspomnieć, że dt kilka obszarów z najpiękniejszych plażach w pobliżu miasta – w tym w okolicach kurortu La Jolla („klejnot przez morze”).

Istnieje kilka lotniska w San Diego. Największy jest San Diego International Airport , położony 5 km na południe od centrum miasta.

polski