Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut San Diego Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. San Diego Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

San Diego Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów San Diego Lotnisko
Wynajem Aut San Diego Lotnisko

San Diego International Airport (SAN), znany również jako Lindbergh Field, znajduje się 5 km od San Diego i 32 km od Tijuana na granicy z Meksykiem. Są to autobusy pomiędzy San Diego i lotniska. Istnieje aż 17 różnych wypożyczalnia samochodów znajduje się przy bagasajebåndene w Terminalu 1 i 2 Wśród firm, reprezentowane są Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National i oszczędny.

18125633 osób odwiedziło lotniska San Diego w 2008 roku. Z San Diego można bezpośrednio dolecieć do 44 różnych miejscach w USAKanada i Meksyk.Lotnisko posiada trzy terminale, że jest bezpłatny transfer między nimi.

San Diego Airport oferuje 30 różnych lokali gastronomicznych. Wiele sklepów jest dobre, ale na lotnisku nie ma wolne od podatku. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu i ATM. Lotnisko jest dobrze urządzone ze sztuką i ma kilka wystaw. Sheraton San Diego Hotel Marina usytuowany jest naprzeciwko lotniska.