Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Los Angeles Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Los Angeles Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Los Angeles Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Los Angeles Lotnisko
Wynajem Aut Los Angeles Lotnisko

Los Angeles International Airport (LAX) położony jest 24 km na południowy zachód od Los Angeles, USA. Z lotniska metrem i autobusem do Los Angeles. Są też bezpośrednie autobusy do innych miast w południowej Kalifornii. Około 40 różnych wypożyczalnia samochodów położony na obrzeżach lotniska, 11 z nich oferuje specjalną usługę do pobierania i przewożenia pasażerów na lotnisko. Są to Advantage, Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Payless, Enterprise, Hertz, Thrifty i Fox

Los Angeles Airport odwiedziło 59542151 pasażerów w 2009 roku i jest jednym z najbardziej ruchliwych 7 pod względem liczby pasażerów na całym świecie. Jest to główna baza dla Alaska Airlines, United Airlines i Horizon Air. Wiele linii lotniczych latających do miejsc na całym świecie. Los Angeles Airport znajduje się łącznie 9 terminali.

Z ponad 70 różnych kawiarni, barów i restauracji, 50-nieparzyste sklepów rozłożone na wszystkich terminali, Los Angeles Airport znajduje się wiele do zaoferowania.Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, ochrony zdrowia, bankowości i biznesu. Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska, w tym Hilton Los Angeles Airport Holiday Inn Los Angeles International Airport.