Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Houston

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Houston – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Houston – Podręcznik

Wynajem Samochodów Houston

Wynajem Aut Houston

Houston w Teksasie i jest – z 2.200.000 mieszkańców (2008) – 4. największe miasto w Stanach Zjednoczonych . Znajduje się w Buffalo Bayou śródlądowej, 82 km od Zatoki Meksykańskiej.Houston Ship Channel jest jednym z najbardziej ruchliwych portów Ameryki.

Houston ma wiele uniwersytetów i instytucji kultury, i jest również znany jako „kapitał z oliwek” w Ameryce. Cityscape jest oznaczona przez drapacze chmur i wysokich budynków, a centrum składa się z różnych dzielnicach. Dzielnicy teatralnej i Muzeum Okręgowe. Dzielnicy muzeów z 18 instytucji – w przypadku głównych muzeów są zgrupowane. Można tu znaleźć takie Museum of Art „, Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Czech, Muzeum Dzieci i Muzeum Historii Naturalnej. Obszar ten jest również Zoo Houston Zoo.

Miasto ma też wiele sklepów, teatru, opery, nocnych klubów, parków i terenów zielonych.

37 km na południowy wschód od miasta Lyndon B. Johnson Space Center (pod auspicjami NASA). Miejsce to jest dużą atrakcją turystyczną, gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się o miejsca za pomocą interaktywnych eksponatów.

Największy port lotniczy miasta – George Bush Intercontinental Airport – położony 34 km na północ od centrum, i jest jednym z najruchliwszych w kraju.

polski