Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Meksyk City

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Meksyk City – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Meksyk City – Podręcznik

Wynajem Samochodów Meksyk City
Wynajem Aut Meksyk City

Meksyk City jest miasto Meksyk stolicy i drugi największy na świecie obszar metropolitalny. Z przedmieściach miasta tworzą 22 milionów mieszkańców, podczas gdy w samym mieście znajduje się około dziewięciu milionów euro. Miasto leży na prawie 2300 m npm w dolinie Meksyku, w otoczeniu gór, które wulkanach Popocatepetl i Ixtacíhuatl na ponad 5000 metrów wysokości. Kapitału jest związane z kraju najważniejszych miast portowych.

Meksyk City znajduje się na ruinach stolicy państwa Azteków Tenochtitlan, ale miasto jest niestety znany z jednego z najgorszych na świecie zanieczyszczenie powietrza.Miasto jest prawdopodobnie najstarszym miastem Ameryki i że został założony w 1176 Istnieje wiele muzeów i innych instytucji kulturalnych, takich jak Muzeum Narodowe i znaczących muzeach antropologicznych i historycznych, planetarium i zoo. Oto w Ameryce Łacińskiej największym kościołem, barokowa katedra z dwiema wieżami, która rozpoczęła się w 1560s. Gwadelupa jest bazyliką z najświętszych miejsc Kościoła Rzymsko-Katolickiego w Ameryce i miejsce pielgrzymek. Na Starówce jest jednym z największych parków.

Międzynarodowe lotnisko Benito Juárez znajduje się sześć mil na zewnątrz, na północno-wschodnim skraju miasta.