Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cozumel

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cozumel – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cozumel – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cozumel
Wynajem Aut Cozumel

Cozumel to wyspa na Morzu Karaibskim, na wschodnim wybrzeżu Jukatanu. Pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców żyje na wyspie, która należy do stanu Quintana Roo. Jest ok. 47 km długości i 14 km szerokości. 72000 żyć w Cozumel. Oto promem do Calica, na południe od Playa del Carmen.

Cozumel jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Meksyku i jest popularnym miejscem wycieczkowym. Stolicą jest San Miguel Cozumel ma 271 metrowe molo, które mogą pomieścić dwóch liniowców jednocześnie. Tu są piękne i bezpieczne plaże, które są dobrze przystosowane do nurkowania i snorkelingu. Kilku operatorów nurkowania mogą odwiedzających na rafy Cozumel wybrzeża. Goście mogą również wypożyczyć skuter, łowić ryby lub przejechać się mini-łodzi podwodnej. Od Cozumel istnieje wiele wycieczek do Majów odkryć archeologicznych w San Gervasio, na północ od Carretera poprzeczny lub Majów w pobliżu miejscowości El Cedral.

Cozumel Lotnisko Airport znajduje się trzy kilometry od centrum miasta.