Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Las Vegas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Las Vegas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Las Vegas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Las Vegas

Wynajem Aut Las Vegas

Las Vegas znajduje się w stanie Nevada – w południowej części hrabstwa Clark County.Samo miasto ma 560 tysięcy mieszkańców (2008), a cały obszar metropolitalny ma 1,8 milionów mieszkańców.

Las Vegas ma wielkie turystyki i jest ważnym ośrodkiem handlowym dla regionu. Miasto jest najbardziej znana z wielu kasyn gry, hotele i kaplic ślubnych. Najbardziej znanym jest „The Strip”, który jest częścią Las Vegas Boulevard – gdzie kasyna, hotele i neonów dominować.

Największa na świecie baza noclegowa – MGM Grand Hotel – znajduje się w Las Vegas i ma ponad 5000 pokoi na 30 piętrach. Nowy Jork, Nowy Jork jest inny hotel – gdzie fasady jest także atrakcją turystyczną. Małe repliki słynnych zabytków z Nowy Jork (w tymEmpire State Building i Statuy Wolności) dominuje budynku, a ponadto istnieje ogromny rollercoaster, który krąży wokół kompleksu hotelowego.

W przeciwnym razie, Las Vegas jest miastem na zakupy entuzjastów – sklepów i centrów handlowych.Inne atrakcje to pola golfowe, ogród botaniczny, akwarium, muzeum samochodowe i historii naturalnej.

Miasto główne lotnisko – McCarren International Airport – położony jest 8 km na południe od centrum miasta.

polski