Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Innsbruck

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Innsbruck – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Innsbruck – Podręcznik

Innsbruck
Wynajem Aut Innsbruck

Innsbruck jest największym miastem i stolicą stanu Tirol. Ludność została określona na poziomie 118   000 w 2007 r. i Innsbruck położony jest 575 metrów nad poziomem morza.Miasto położone jest w zachodniej Austrii, w prawo w pas wystający, że granice Niemiec na północ i na południe Włoch w.Nazwa pochodzi od miasta w pobliżu rzeki Inn.

Turyści gromadzą się w Innsbrucku, zarówno latem i zimą, choć miasto jest najbardziej znany jako ośrodek zimowy. Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się tutaj w 1964 r. i 1976 r. i istnieją możliwości różnych atrakcji zimowych. W mieście znajduje się zabytkowa dzielnica i starych budynków, w tym Fürstenburg z 1400. Budynek jest bardziej znany jako Dach ze względu na słynny balkon ze złotym dachem.

Lotnisko Innsbruck Airport znajduje się 5 km na zachód od miasta i jest największym lotniskiem w Tyrolu. W ruchu lotniczego i zimą w 2008 r. zarejestrowanych 969 474 podróżnych lotniska Innsbruck.