Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Czechy

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Czechy – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Czechy – Podręcznik

Wynajem Samochodów Czechy
Wynajem Aut Czechy

Republika Czeska leży w Europie Środkowej i 10.200.000 mieszkańców (2009). Jest otoczony przez Niemcy, SłowacjaPolska i Austria.

Krajobraz jest zróżnicowany w Republice Czeskiej i jest ogólnie podzielić na dwa regiony historyczne Czech i Moraw. Czechy znajduje się na zachodzie z Wełtawy (Wełtawa) i Labe – i jest otoczone górami. Najwyższym punktem tutaj – Śnieżka – jest 1602 m Morawach we wschodniej charakteryzuje się wzgórza i rzeki Morawy płynie tutaj. W przeciwnym razie kraj ma duże obszary równin.

Czechy, wnętrze klimatu – z chłodną zimą i gorącym latem.

Stolica Praga jest również największym miastem kraju z 1,2 mln mieszkańców (2008).Praga jest centralnie położony w Republice Czeskiej – nad Wełtawą (Wełtawa). W mieście znajduje się wiele pięknych i imponujące budowle i głównych atrakcji turystycznych Starego Miasta w Pradze – Stare Mesto „- od 1200s, Hradczany z Zamkiem Praskim i Katedra Świętego Wita, Most Karola, Plac Wacława i Dzielnicy Żydowskiej.

Inne duże miasta w Republika Czeska: BrnoOstrava, Zlín, Plzeň i Pardubice.

W kraju głównym lotniska Ruzyne International Airport, które znajduje się 17 km na zachód od Pragi.Jest to także największy port lotniczy w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wynajem samochodów w Republice Czeskiej przez Taniwynajemaut.pl i odkryć najlepszy sposób na zwiedzanie Czech. Taniwynajemaut.pl oferty wynajmu samochodów na każdą kieszeń od małych samochodów, takich jak Peugot 107 i większe pole do bardziej luksusowych samochodów takich jak Volkswagen Passat, Mercedes E200.