Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Brno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brno – Podręcznik

Wynajem Samochodów Brno

Wynajem Aut Brno

Brno jest południowo-wschodnim miasto w Czechach , które znajduje się u zbiegu rzek i Svratka Svitavy.Brno należy do prowincji Morawach, gdzie jest to centrum handlowe i kulturalne.  Jest to największe miasto w województwie i drugim co do wielkości w kraju pod względem liczby ludności, aw 2008 r. szacunkowe ludności na około. 70 000 euro. Mierzone w tym obszarze jest trzecim co do wielkości Brno Czechy miasta i został założony około 1000 roku

Istnieje wiele zabytkowych budynków w mieście, oprócz atrakcji turystycznych, sklepów i restauracji. Governor’s Palace to piękny budynek, wzniesiony w 1700 roku, i klasztor Kapucynów z 1600 mają znacznie odwiedził krypta ze szczątkami dawnych mnichów. Spilberk Zamek jest teraz muzeum, był znanym więzieniu w 1700 – i 1800 roku. Muzeum, położony na obrzeżach centrum. W zoo Brno Zoo rrangeres różnych uroczystości z okazji świąt i narodzin nowych zwierząt.

Brno-Turany Airport jest ok. 10 km poza miasto.

polski