Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ujscie nad Laba

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ujscie nad Laba – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ujscie nad Laba – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ujscie nad Laba
Wynajem Aut Ujscie nad Laba

Ústí nad Labem znajduje się w północno-zachodniej części Republiki Czeskiej. Tu leży miasto rzeki Łaby, znany również jako Łaby, i ma ważną portu rzecznego. Jest to mniej niż 30 km do granicy z Niemcami na północny zachód od miasta i okolic. 85 km do polskiej granicy w północno-wschodniej. W 2005 r., Ústí nad Labem ludności ponad 90 000

Ústí nad Labem był w urzędzie około 990 i została założona w 1200s. Ze względu na swoją długą historię, istnieje wiele zabytkowych kościołów, aby tutaj Kościół św Jakuba z 1300 roku. Istnieje również kilka pięknych zamków i dworów w okolicach miasta, w tym Trmice Chateaux od 1800 roku. Muzeum miasta Ústí nad Labem jest muzeum historyczne, które zostało założone w 1876 roku. ZOO Ústí nad Labem hodowli zwierząt jak tygrysy, małpy i żyrafy i gadów.

Prague Ruzyne Airport znajduje się ok.. 95 km na południe i Port Lotniczy Drezno w Niemczech znajduje się około 85 km na północ.