Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Praga Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Praga Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Praga Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Praga Lotnisko
Wynajem Aut Praga Lotnisko

Praga Ruzyne (PRG) znajduje się 20 km na północny zachód od Pragi. Istnieje kilka autobusów do rostasjoner program w pobliżu centrum Pragi.Wynajem samochodów firmy znajduje się na pierwszym piętrze parking C. firm, które oferują swoje usługi Hertz, Europcar, Avis, Budget, czechocar CS i Dvorak Rent a Car.

Z 12,8 mln pasażerów w 2008 roku był najbardziej lotnisko, spośród nowych państw UE. Port lotniczy otrzymał nagrodę dla najlepszego Skytrax lotniska w Europie Środkowej i Wschodniej w latach 2005 i 2007. Jest to główna baza dla Austrian Airlines, Smart Wings, Travel Services i Wizz Air. Z Pragi można dojechać bezpośrednio z lotniska do 108 miast w 50 krajach. Lotnisko ma 3 terminali transport-bus.

Istnieje ponad 70 różnych sklepów na lotnisku, oraz wybór restauracji i barów są również dobre. Inne udogodnienia obejmują apteki, bezprzewodowy internet, bank, poczta, gabinet lekarski, salon VIP i centrum biznesowe. Istnieje kilka hoteli na lotnisku, to Ramada Airport Hotel Prague, Hotel Tranzit, Hotel Tranzit 2 i Courtyard by Marriott Prague Airport.