Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Salzburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salzburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salzburg – Podręcznik

Salzburg

Wynajem Aut Salzburg

Salzburg jest czwartym co do wielkości miasto w Austrii i znajduje się na granicy z Niemcami na zachodzie.Miasto jest stolicą kraju związkowego Salzburg, a ludność w 2007 roku została wyceniona na nieco ponad 150   000 euro.Salzburg jest stare miasto z kościołami i zabytki z epoki baroku, aw 1996 historyczne miasta, które na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Wiele podróży do Salzburga w zimie ze względu na stokach Alp, ale również latem przyjeżdża do wielu uroczej Starówki. WA Mozart urodził się w Salzburgu w 1756 roku, a dziś jest dom, w którym wychował się muzeum, które przyciąga wielu turystów. Salzburg jest uważane za centrum kultury, muzyki i teatru, a od czasów średniowiecza, które odbyło się festyny i festiwale. Festiwal w Salzburgu jest światowej sławy festiwalu opery i dramaty.

Lotnisko w Salzburgu, WA Mozart Airport jest drugim największym lotniskiem w Austrii.Lokalizacja jest około 3 km poza miasto.

polski