Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Linz

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Linz – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Linz – Podręcznik

Linz
Wynajem Aut Linz

Linz to Austria jest trzecim co do wielkości miasta i jego mieszkańców w granicach miasta zostały zmierzone w 2009 r. do prawie 190 000Zawiera okolic są ponad 270 mieszkańców   000 (2009).Miasto położone jest w pobliżu czeskiej granicy na północy i stolicy Austrii, w kraju związkowym Górna Austria. Drugą najdłuższą w Europie Dunaj przepływa przez Linz.

Linz jest mieszanką współczesnych i dawnych, co oznacza, że miasto jest bardzo zróżnicowane i ciekawe. Ars Electronica Center jest często odwiedzany ze względu na działalność i wystawy, które dotyczą wszystkiego, od ludności świata do „RoboLab”. Jeden z festiwali w Linz, Linz Brass Festival, który odbywa się co dwa lata i to festiwal orkiestr dętych i. W historycznym miejscu jest zawsze widoczna z powodu starych budynków, takich jak Martin’s z 700-wieczny ratusz z 1600.

Oficjalna nazwa lotniska Linz Blue Danube Airport, a możliwe jest latać zarówno w kraju jak i za granicą. Lotnisko znajduje się około 13 km poza miasto.