Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Słowacja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Słowacja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Słowacja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Słowacja
Wynajem Aut Słowacja

Słowacja leży w Europie Środkowej i ma 5.500.000 mieszkańców (2009). Granicami kraju Czechy w północno-zachodniej, Polska na północ, na Ukrainie na wschód,Węgry na południe i na Austrii w południowo-zachodniej.

Wzdłuż północnej części Słowacji w Karpatach w Tatrach i Fatry – który ma wspaniałych stoków narciarskich. Najwyższy szczyt kraju – Gerlach Stites – jest 2665 m.Krajobraz gdzie indziej na Słowacji składa się z dolin i jezior – a także obszarach nizinnych z prostym na południe. Dunaju, największy w kraju rzeki i są wykorzystywane do ruchu pasażerskiego.

Słowacja ma połączenie klimatu umiarkowanego i kontynentalnego ze stosunkowo gorące lata i mroźne zimy wilgotne. Niziny na południu ma najcieplejszy klimat.

Stolica Bratysława jest największym miastem kraju, z 430.000 mieszkańców.Bratysława jest w południowo-zachodniej Słowacji, nad Dunajem – w pobliżu granicy z Austrią i Węgrami. Miasto jest na Słowacji politycznego, kulturalnego i gospodarczego centrum, i oferuje wspaniałe muzea, galerie i teatry. Kapitału Największą atrakcją turystyczną jest Zamek Bratysławski (Hrad Bratislavský) – położony na wzgórzu z widokiem na miasto i Dunaj.

Inne główne miasta w Słowacji, Koszyce, Presov, NitraŻylina i Bańskiej Bystrzycy.

Słowacja jest to miejsce przez cały rok doskonałe możliwości uprawiania sportów zimowych w górach, w kilku miejscach spa z naturalnych wód termalnych i wspaniałych atrakcji historycznych i architektonicznych.

W kraju pięć międzynarodowych portów lotniczych, zlokalizowany w głównych miastach. Największe i najbardziej lotnisko   MR Stefanik Airport, który znajduje się 9 km na północny wschód od stolicy.

Taniwynajemaut.pl świadczenia wynajmu samochodów w największych miastach w tym w stolicy Słowacji, Bratysławie. Wszystkie ceny obejmują wynajem samochodów ubezpieczenia.

Popularne

[vc_basic_grid post_type=”ids” element_width=”2″ item=”12106″ grid_id=”vc_gid:1596991221222-1bf679f7-35b6-4″ include=”62687, 62689″]