Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bratyslawa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bratyslawa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bratyslawa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bratyslawa
Wynajem Aut Bratyslawa

Bratysława jest stolicą Słowacji i znajduje się na zachodzie kraju, niedaleko granicy z Austria i Węgry. Miasto położone jest po obu stronach Dunaju, i to jest około 60 km do stolicy Austrii Wiedeń. Z populacją ponad 420 000 (2008) jest największym miastem Bratysławie na Słowacji. Miejsce mieszka od tysięcy lat, ale nie był w stanie Bratysława status miasta do 1291

Miasto ma bardziej specyficzne figury, w tym paparazzi czyhających za rogiem w starej części miasta. Jednym z najbardziej znanych atrakcji jest Zamek Bratysławski z 1000 na Castle Hill, i można wycieczkę do strefy bez samochodu w starej części miasta z małym pociągiem. Spośród wielu muzeów oglądać muzeum zegarków z 1600-1800 odwiedziła, a najwęższym dom w kraju 130 cm muszą być rozpatrywane w ciasne miejsca między inne budynki.

Bratysława Milan Rastislav Štefánik Airport jest głównym międzynarodowym lotnisku w Słowacji i położony jest ok.. 10 km poza miasto.