Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Koszyce

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Koszyce – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Koszyce – Podręcznik

Wynajem Samochodów Koszyce
Wynajem Aut Koszyce

Koszyce znajduje się w południowo-wschodniej części Słowacji, po obu stronach rzeki Hornád, oraz w niewielkiej odległości od granicy z Węgrami na południu.Koszyce to drugie największe miasto na Słowacji po Bratysławie i liczbę mieszkańców oceniano na ponad 230 000 w 2008 roku.Miasto zostało założone w 1200s i jest najstarszym herbem w Europie.

Stare Miasto jest dobrze zachowane miasta i jest największym z historycznych obszarów kraju. Katedra św Elisabeth jest uważana za najpiękniejszą i największą katedrą na Słowacji i został wybudowany w latach 1378 i 1508. St Michael’s Chapel został zbudowany w 1300 roku i jest drugim najstarszym budynku katedry. Koszyce to centrum kultury w kraju i wschodniej części znajduje się wiele teatrów można znaleźć tutaj, w tym Teatr Narodowy z 1800 roku. Istnieje także kilka festiwali muzycznych, takich jak Koszyce Spring Music Festival i Festiwal Sztuki Festiwal Sztuki Współczesnej.

Koszyce International Airport jest drugim największym lotniskiem w kraju, a położone jest ok. 6 km od centrum miasta.