Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Weiz

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Weiz – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Weiz – Podręcznik

Weiz
Wynajem Aut Weiz

Weiz znajduje się w Styrii w Austrii, aw 2006 r. ludność została określona na poziomie nieco ponad 9000Miasto znajduje się daleko na wschód, w niewielkiej odległości w głąb lądu, na zachód od granicy z Węgrami. Ze względu na jego wielkość, to może być trudne, aby zobaczyć na mapie, ale to jest znalezienie środku trójkąta między Kapfenberg, Hartberg i Austria drugie największe miasto Graz.

Najbardziej znaną atrakcją w Weiz jest Weizbergkirche. Jest to piękny kościół, który jest często przedstawiany na pocztówkach z miasta. Obecny kościół otrzymuje starego kościoła w 1700 roku, rzekomo z powodu zbyt mało światła. Starego kościoła zostały już podniesione przed 1100 roku i zostały odnowione i wielokrotnie przebudowywany. Inne piękny widok jest kościół Taborkirche i różne jaskinie.

Najprostszym sposobem, aby złapać samolot do Weiz jest gruntów w Grazu. Lotnisko oficjalna nazwa jest Graz-Flughafen Thalerhof i znajduje się około 30 km na południowy zachód od Weiz.