Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cesena

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cesena – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cesena – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cesena
Wynajem Aut Cesena

Cesena znajduje się w prowincji Forlì-Cesena należącej do regionu Emilia-Romagna. Region położony jest w północno-wschodniej części Włoch, na południe od kraju, gdzie rozciąga się poza Morza Śródziemnego.Forlì-Cesena graniczących z Morzem Adriatyckim, a miasto chodzi. 15 km w głąb lądu. Savio rzeki przebiega obok Cesena, która ma miejsce u podnóża Apeninów, w 2009 roku ludność miasta ok. 95 000 EUR.

Cesena, dawniej Caesena i leżał pod Etruskowie, którzy panowali na obszarze pomiędzy 1200 a 550 pne Kr. i na Rzymian, od ca. 200 f. Kr. Stare Miasto to urocze miasteczko z wąskimi uliczkami i katedra zbudowana w 1400. Na Piazza del Popolo jest Palazzo Comunale z 1300 roku, natomiast Muzeum Historyczne wyniki wykazują, że Starożytności wynikają z 1300 – do 1500’s. Do najbardziej znanych atrakcji jest twierdza Rocca Malatestiana z imponującą bibliotekę, która zawiera wiele cennych tekstów.

Lotnisko w Forli Ridolfi Luigi nazwę lotniska i ok.. 20 km od Cesena.