Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Modena

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Modena – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Modena – Podręcznik

Wynajem Samochodów Modena
Wynajem Aut Modena

Modena jest stolicą prowincji Modena i liczy ponad 180 000 (2009). Miasto należy do regionu Emilia-Romagna, położony w północnych Włoszech, gdzie ziemia rozciąga się na południe od Morza Adriatyckiego na wschodzie i Morza Śródziemnego na zachodzie. Od Modena, to jest prawie 180 km od Mediolanu i na temat. 200 km do nadmorskiej miejscowości Wenecja. Nie jest pewne kiedy powstała Modena, ale miasto było rzymskich kolonii w 3 wieku pne Kr.

Jeśli jesteś zainteresowany w muzeach, możesz odwiedzić Palazzo dei Musei, która została wzniesiona pod koniec 1700 roku. Zajmuje więcej muzeów Modena znanych, takich jak Muzeum Archeologiczne w uzupełnieniu do Biblioteca Estense, jednej z głównych biblioteki Włoch. Miasto katedry rozpoczęto w 1000 wieku i stoi na placu Piazza Grande, z których oba są wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Słynna piosenkarka Luciano Pavarotti urodził się i zmarł w Modenie.

Lotniska w Bolonii nazwie Guglielmo Marconi Airport znajduje się ok. 50 km od Modeny.