Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pescara

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pescara – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pescara – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pescara
Wynajem Aut Pescara

Pescara jest miastem na wschód od Rzymu. Znajduje się po upływie Pescara River Adriatyku. Pescara jest największym miastem w regionie Abruzja, z 122.000 mieszkańców. Pescara ma połączenia promowe do kilku miast na całym chorwackim Adriatyku Split i Hvar.Miasto jest również węzłem kolejowym Bolonia – Bari –Brindisi.

Pescara’s Cathedral, San Cetteo z 100-wieczne obrazy Franciszka z Asyżu. Oto Gabriele d’Annunzio matka pochowany. Pescara jest Dédalo Centrum Sztuki Współczesnej, która organizuje wystawy i warsztaty. Miasto ma 20 km długości plaży, gdzie turyści mogą odwiedzić jeden z licznych restauracji i zjeść pizzę lub włoskiej kawy. W lipcu centrum Pescary dla teatru, telewizji i literaturze, międzynarodowy festiwal jazzowy. W maju miasto posiada Madonna dei Sette festiwalu Dolori, a ostatnią niedzielę lipca miasto gości stroną ku czci Apostoła Andrzeja.

lotniska Abruzzo znajduje się cztery mil od Pescary.