Wynajem aut Pescara

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pescara – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pescara – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pescara
Wynajem Aut Pescara

Pescara jest miastem na wschód od Rzymu .Znajduje się po upływie Pescara River Adriatyku. Pescara jest największym miastem w regionie Abruzja, z 122.000 mieszkańców. Pescara ma połączenia promowe do kilku miast na całym chorwackim Adriatyku Split i Hvar.Miasto jest również węzłem kolejowym Bolonia – Bari –Brindisi .

Pescara’s Cathedral, San Cetteo z 100-wieczne obrazy Franciszka z Asyżu. Oto Gabriele d’Annunzio matka pochowany. Pescara jest Dédalo Centrum Sztuki Współczesnej, która organizuje wystawy i warsztaty. Miasto ma 20 km długości plaży, gdzie turyści mogą odwiedzić jeden z licznych restauracji i zjeść pizzę lub włoskiej kawy. W lipcu centrum Pescary dla teatru, telewizji i literaturze, międzynarodowy festiwal jazzowy. W maju miasto posiada Madonna dei Sette festiwalu Dolori, a ostatnią niedzielę lipca miasto gości stroną ku czci Apostoła Andrzeja.

lotniska Abruzzo znajduje się cztery mil od Pescary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.