Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alghero

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alghero – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alghero – Podręcznik

Wynajem Samochodów Alghero
Wynajem Aut Alghero

Alghero należy do prowincji Sassari i mieści się w północno-zachodniej części Sardynii, który jest również regionów Włoch. W mieście jest port rybacki położony na zachodnim wybrzeżu i na zewnątrz do Morza Śródziemnego, ca. 230 km na południe od Alghero to stolica regionu, Cagliari. Ludności w 2009 roku ponad 40 000 i liczba ta spadła o połowę od początku 1900. Alghero została założona w 1102, ale obszar ten był zamieszkany przez ponad 6000 lat.

Wielu turystów podróż do Alghero na podstawie zabytków, pięknych plaż i unikalnych możliwości nurkowania. Stare miasto jest otoczone murem miasta i charakteryzuje wąskich deptaków. Jest szczególnie wiele starych kościołów, w tym świętego Franciszka, który rozpoczął się w 1300 roku i mieści się katedra z 1500. Turyści i nurkowie z całego świata wolą Alghero ze względu na liczne jaskinie i Nereo Cave jest chyba najbardziej znany podwodnych jaskiń w regionie Morza Śródziemnego.

Alghero Airport oferuje loty międzynarodowe i jest ok. 8 km za miastem.