Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cagliari

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cagliari – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cagliari – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cagliari
Wynajem Aut Cagliari

Cagliari, stolica wyspy Sardynii, w basenie Morza Śródziemnego drugą największą wyspą.Cagliari znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy Sardynii najważniejszych portów morskich. Żyjemy ok. 165.000 mieszkańców, 300.000 przedmieść.   Miasto ma połączenia promowe do Tunisu, włoskim Palermo i Civitavecchia.

Włoskie miasta portowego została założona przez Fenicjan, a później ważnym kartagiński punkt na wyspie Sardynii. Miasto zostało zdobyte przez Rzymian 238 b. Kr. I przez Wandalów w 454 Miasto posiada muzeum archeologiczne, Museu Archeologico Nazionale, takich jak ma pomnik z brązu z 5000 pne. Muzeum Pinacoteca Nazionale di Cagliari przedstawia obszar historii sztuki i broni, raccolta di Cère Anatomiche ma kilka modeli woskowych przerażające. Miasto ma kilka kartagińskich i rzymskich ruin w mieście, który doznał poważnych zamachów bombowych podczas II wojny światowej. Cagliari jest również atrakcji, takich jak katedra Santa Cecilia od 1300 roku i San Saturnino Kościoła i pięknych plaż i Poetto Calomosca

lotniska Cagliari-Elmas jest najbliżej lotniska, ok. pięć kilometrów od centrum miasta.