Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lecce

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lecce – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lecce – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lecce
Wynajem Aut Lecce

Lecce jest stolicą prowincji Lecce i należy do regionu Apulia. Jest usytuowany na Włoch pięty wystających na południe, a liczba mieszkańców wynosi ok. 95 000 (2009).Morze Adriatyckie jest znalezienie na wschód od tej części kraju, zwanej Salento i Morza Jońskiego znajduje się około 70 kilometrów na południe od miasta.Lecce ma ok. lokalizacji. 10 km w głębi lądu od wybrzeża Adriatyku.

Zarówno Grecy jak i Rzymianie panowali nad Lecce, a dziś nadal jest możliwe, aby zobaczyć ruiny rzymskiego amfiteatru, który został zbudowany na AD 100 w. Kr. Części amfiteatr jest pochowany jak to było później, wzniesiony na szczątki innych struktur. Inne zabytki historii, można zobaczyć Torre del Parco jest wieża z 1419 i łuk triumfalny wzniesiony w 1558 roku. Lecce oferuje także muzea, ogród botaniczny i starych kościołów obok katedry z 1144

Casale Airport znajduje się ok. 50 km na północ od Lecce.