Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Belluno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Belluno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Belluno – Podręcznik

Wynajem Samochodów Belluno
Wynajem Aut Belluno

Belluno jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położony w północno-wschodniej części Włoch. Miasta i prowincji należącej do regionu Wenecja Euganejska graniczących z Morzem Adriatyckim i pięknej Wenecji znajduje się na wybrzeżu około 110 km na południe od miasta. Belluno lokalizacją tuż przy zbiegu rzek Piave i Ardo, aw 2009 r. szacunkowe ludności na około. 35 000 euro.

Belluno zostało założone przez Rzymian około roku 200 pne Kr, a miasto jest pod znakiem wielu zabytków i przyrody o wysokim kontraście. Góry stanowią dobry punkt wyjścia do działań zimowych, takich jak curling i wycieczki psim zaprzęgiem. Piazza del Duomo jest znany plac w Belluno i tutaj można znaleźć kilka zabytków miasta.Piazza dei Rettori wywodzi się z 1400 i piękna katedra została zbudowana w 1500. Palazzo dei Giuristi się w pięknym budynku z 1600 w którym mieści się muzeum miejskie i sztukę.

Treviso Airport najbliższego portu lotniczego i jest ok. 90 km.