Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Salerno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salerno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salerno – Podręcznik

Wynajem Samochodów Salerno
Wynajem Aut Salerno

Salerno jest stolicą prowincji Salerno, liczące prawie 150 000 (2009). Salerno znajduje się w południowym regionie Kampania, położony na zachodnim wybrzeżu, i to jest około 50 km do Neapolu, w północno-zachodniej.Irno Rzeka przepływa przez miasto i wpada do Zatoki Salerno, która prowadzi do Morza Tyrreńskiego. Kiedy miasto stało się rzymską kolonię w 194 roku pne Kr, ale Salernum nazwę.

Do zabytkowego miasta Salerno jest jednym z najlepiej zachowanych starych miast na włoskim wybrzeżu, w środku miasta stoi katedra została po raz pierwszy notowane na 800 i jest wyposażony w ambon 1100S. W 1950 została zbudowana pięknym morzem z widokiem na góry i z różnymi rodzajami drzew palmowych. Jadąc ok. 30 km na północny zachód, można dojść do miasta Pompeje, które wulkan został pochowany przez popiołu z Wezuwiusza w 79 rne Kr. Wulkan jest około. 40 km na północny zachód od Salerno.

Salerno Costa d’Amalfi Airport znajduje się około 20 km od miasta.