Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ravenna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ravenna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ravenna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ravenna
Wynajem Aut Ravenna

Ravenna położony jest w regionie Emilia-Romagna, która graniczy z Morzem Adriatyckim na wschodzie, która leży na południe od miejsca, w którym Włochy zaczyna się rozciągać na morze.Rawenna to miasto portowe, stolica prowincji Rawenna, położony około 10 km w głąb lądu. Miasto jest podłączony do Morza Adriatyckiego poprzez kanał, który jest około 65 km od Bolonii na zachód.To był stolicą zachodniego cesarstwa rzymskiego między AD 402 i 476 AD Kr. W 2009 roku populacja wyniosła ok.185 000.

Istnieje wiele zabytków w mieście, z których wiele jest ozdobiony mozaikami. Osiem z nich pochodzi z 400 – i 500-liczba e. Kr. i jest notowana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, w tym kilku bazylik, prawosławny i baptisterium Theoderiks mauzoleum. W przeciwnym razie, można odwiedzić muzeum historyczne Museo Nazionale, muzeum sztuki i grób pisarza Dante Alighieri.

Bolonia Airport to międzynarodowy port lotniczy, który jest ok. 70 km poza Ravenna.