Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lecco

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lecco – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lecco – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lecco
Wynajem Aut Lecco

Lecco należy do regionu Lombardia i jest stolicą prowincji Lecco. Region graniczy Szwajcarii około 40 km dalej na północ, i miasta Lecco położony jest nad brzegiem jeziora Como, że wygląda jak odwrócone Y. jezioro jest trzecim co do wielkości we Włoszech i jest uważana za jedną z najpiękniejszych i Lecco położony jest na południowym brzegu prawym ramieniu.Populacji szacuje się na prawie 50 000 w 2007 roku.

Charakter Lecco jest bardzo atrakcyjny ze względu na położenie nad pięknym jeziorem i majestatycznych gór otaczających miasto. Lecco otrzymuje każdego roku wielu turystów, z których kilka osób odwiedzających miasto wspinać się góry lub pływają po jeziorze. Należy również spacer po zabytkowej dzielnicy i muzeów, w tym Muzeum Manzoniano jako dom dzieciństwa pisarza Alessandro Manzoni, Muzeum Archeologiczne i galeria sztuki mieści się w wieży z 1300 roku.

Jednym z lotniska w Mediolanie o nazwie Manila lotniska i położony jest ok.. 50 km.