Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Livorno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Livorno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Livorno – Podręcznik

Wynajem Samochodów Livorno
Wynajem Aut Livorno

Livorno jest stolicą prowincji Livorno i mienia Toskanii znajduje się w północno-zachodnich Włoszech. Toskania jest zlokalizowany w południowej części kraju, gdzie zaczyna się rozciągać do Morza Śródziemnego i nadmorskich miejscowości Livorno jest jednym z głównych portów we Włoszech i graniczących z Morzem Liguryjskim.Od miasta, zaledwie 20 km od Pizy na północ, a Florencji znajduje się prawie 100 km na wschód.Liczba mieszkańców w mieście są mierzone ok. 160000 (2009).

Duże części Livorno został zniszczony w czasie 2. II wojny światowej, ale jeszcze kilka zabytków w stanie nienaruszonym, takich jak fort i murów miejskich z okresu średniowiecza. Pięknym wybrzeżu była inspiracją dla wielu artystów i Piazza della Repubblica uważany jest za centrum miasta. Giovanni Fattoria Muzeum jest muzeum sztuki, a Yeshiva Marini jest muzeum poświęcone historii Żydów. Kolejką linową pierwszy tramwaj elektryczny we Włoszech i obchodzony 100 lat w 2008 roku.

Piza Galileo Galilei Airport chodzi. 20 km poza miasto.