Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rende

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rende – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rende – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rende
Wynajem Aut Rende

Rende należy do prowincji Cosenza i znajduje się w regionie Kalabria, położony w południowej części Włoch. Calabria graniczy z Morzem Śródziemnym w rejonie na zachód i na wyspie Sycylii na południu i na Morzu Jońskim na wschodzie. Rende jest położony w północnej części regionu, około 15 km na północny zachód od stolicy prowincji Cosenza i ok. 15 km od zachodniego wybrzeża. W 2004 r. było około 35 000 mieszkańców w mieście, ale jeśli można oczekiwać, że studenci na Uniwersytecie w Kalabrii, liczba ta wzrasta do ok.. 60 000 EUR.

Po raz pierwszy została użyta nazwa drenażu, był w 1095 To było również w tym czasie, że zamek został wzniesiony w Rende, które można jeszcze zobaczyć to miasto.Rende jest podzielona między historycznego miasta i części nowych, aw mieście należy odwiedzić to kościół Santa Maria Maggiore, z antycznymi freski i Muzeum Miejskie, które mieści się w Palazzo Zagarese.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko Lamezia Terme, w odległości około 70 km na południe od Rende.