Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gorizia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gorizia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gorizia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gorizia
Wynajem Aut Gorizia

Gorizia jest stolicą prowincji Gorizia należącej do regionu Friuli-Wenecja Giuila leży u podnóża Alp. Region ten znajduje się w północno-wschodniej Włochy, graniczące Słowenii i najgłębszą przepaść Adriatyku.Gorizia położony jest w południowo-wschodniej regionu rogu i rozciąga się wzdłuż granicy ze Słowenią na zachód rzeki Isonzo miasta i granicy na wschodzie. Istnieje prawie 150 km od Wenecji na południowy zachód, a ludność Gorizia jest szacowana na około. 35000 (2009).

Gorizia został zbudowany w 1000, ale kilka zabytkowych budynków zostały zniszczone w czasie 1 i 2 II wojny światowej, w tym w mieście katedry. Katedra została zbudowana w 1200s, ale tylko oryginalne części budynku przetrwały 1 II wojny światowej. Jest znanym punktem jest średniowieczny zamek, który znajduje się wewnątrz murów i sięga do 1200s. Po 2 II wojny światowej miasto zostało podzielone na dwie części i biorąc pod uwagę, odpowiednio, Włoch i Słowenii.

Lotniska Friuli Wenecja Giulia jest również nazywany Trieste lotniska znajduje się około 30 km na południe od Gorizia.