Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Vannes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vannes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vannes – Podręcznik

Wynajem Samochodów Vannes
Wynajem Aut Vannes

Vannes to miasto w północno-zachodniej Francji, w Bretanii.Vannes znajduje się 75 mil na północ od St Nazaire w Golfe de Morbihan. Miasto jest stolicą departamentu Morbihan. Jest ok. 54.000 mieszkańców portowego miasta.

Vannes powstała ponad 2000 lat temu przez Rzymian. Wśród zabytków znajduje się katedra St.Pierre. Vannes ma dobrze zachowane centrum miasta otoczone murami z czasów średniowiecza. Herr się duży wieży i dawnego zamku, Chateau de l’Hermine, który został przekształcony w pałacu w 1700 roku. Chateau Gaillard został zbudowany w 1500 i jest dobrym przykładem średniowiecznej architektury, sztuki.   To trzyma dziś w mieście muzeum archeologiczne. Miasto ma też muzeum sztuki, Musée de la Cohue. Jest ona zarezerwowana dla sztuki współczesnej i zarówno stałych, jak i innych eksponatów.

Najbliższe lotnisko znajduje się międzynarodowe lotnisko Nantes i Lorient – Lann Bihoue, odpowiednio, ca. 115 i 53 km od Vannes.