Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Caen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Caen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Caen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Caen
Wynajem Aut Caen

Caen znajduje się w północnej Francji w Basse-Normandie.Miasto jest stolicą Calvados Department, położony na rzece Orne, 15 mil od Kanału La Manche. Ok.120.000 mieszkańców żyje w Caen. Port jest podłączony do kanału poprzez statek kanału w Ouistreham. Stąd łodzią do brytyjskiego Portsmouth.

Caen jest być może najlepiej znany jako rodzinnym mieście Wilhelma Zdobywcy. Założył w 1066 miasto, a miasto ma finansowego bodźca, kiedy podbili Anglię. W 1204 miasto dostało się w ręce króla Francji. W czasie rewolucji był jednym z Caen żyrondystów punkty istotne wsparcie. Caen zostało zbombardowane i częściowo zniszczony przez aliantów w 1944 roku, kiedy to centralne do operacji „Overlord”. W Caen Memorial Museum znajduje, muzeum pokoju   poświęcony D-Day.Tak jest również plaż lądowania Arromanches i amerykański cmentarz na obrzeżach Caen. Muzeum Sztuki   Caen jest dzieła sławnych malarzy, takich jak Rubens, Rembrandt i Monet, między innymiWilhelm Zdobywca został pochowany w kościele Saint-Etienne z 1300 roku.

Najbliższe lotnisko jest Caen, siedem kilometrów od centrum miasta.