Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Tulon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tulon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tulon – Podręcznik

Tulon

Wynajem Aut Tulon

Tulon znajduje się w południowej części Francji – na wybrzeżu Morza Śródziemnego – i jest częścią regionu Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże.Tulon jest również głównym miastem w departamencie Var, i ma 167.400 mieszkańców (2005). Szacowany z przedmieścia, ludność wzrasta do 564.800 mieszkańców.

Tulon jest bardzo starym miastem, ale jego najbardziej znanych historii jest podobne do Napoleona. Oto on pokonany, ponieważ w języku angielskim w 1793 roku – a następnie został awansowany do generała. Miasto ma od ciągle jest ważna strategicznych i wojskowych   Główną bazą dla francuskiej marynarki wojennej wciąż tu jest.Jeśli port jest również głównym Muzeum Marynarki Wojennej. Kolejnym punktem podobne do miasta historii wojskowości jest pozostałości „Vauban fortyfikacji” z epoki napoleońskiej.

W przeciwnym razie, stare miasto – Tulon zabytkowego centrum miasta – miasto najbardziej popularnych atrakcji. Tutaj znajdziesz małe, malownicze deptaki, małe place i wiele pięknych fontann. Także w Tulon Cathedral –   Notre Dame de la SED (rozpoczęte w 11 wieku) – znajduje się tutaj.Miasta opera, L’Opéra de Tulon, które mają być wymienione wśród zabytków. To mieści się w pięknym budynku z 1862 roku – i jest drugim co do wielkości we Francji. Atrakcją ma inny charakter, to jest 584 metrów wysokości Mont Faron, który jest tuż obok miasta. Stąd jest to wspaniały widok – i nie ma kolejki linowej na szczyt.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport de Tulon – Hyères, położony ok.. 20 km od centrum.

polski