Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Brest

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brest – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brest – Podręcznik

Brest
Wynajem Aut Brest

Brest położony jest w północno-zachodniej części Francji – w Bretanii.Miasto należy do Ministerstwa Finestere i 144.548 mieszkańców (2006). Począwszy od 1600, doszło do marynarki wojennej siedzibę. Dziś jest obsługiwany przez NATO. Brest jest również ważnym handlowych i przemysłowych miasta.

Wśród atrakcji jest Pont de Recouvrance – pionowa hevebro Penfeld nad rzeką, wybudowany w 1854 roku. Łączy ważne kulturowe i historyczne ulicy Rue de Siam z dzielnicy kwarta Tier Recouvrance. Pozostałe atrakcje w Brest jest także średniowiecznych budynków Le Château de Brest i Tour Tanguy. Oba zabytki są naprzeciwko siebie po obu stronach rzeki Penfeld – i obie izby historycznej działów muzeum.

W przeciwnym razie miasto ma wiele innych atrakcji do zaoferowania: odkrycie morskiej centrum Océanopolis, ogród botaniczny w Conservatoire National de Brest Botanique i muzeum sztuki „Musée des Beaux-Art.

Istnieje kilka obszarów, w mieście z ładne plaże, które kuszą zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Również ciekawe jaskinie i skały granitowe, jest tu, a na dodatek do kąpieli, oferujemy również takie działania, jak żeglarstwo i rybołówstwo.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Brest Bretagne, położony na obrzeżach miasta.