Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Brest Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brest Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brest Lotnisko – Podręcznik

Brest Lotnisko

Wynajem Aut Brest Lotnisko

Brest Bretagne Airport (BES) znajduje się 10,2 km na północny wschód od Brześcia .Są to autobusy między lotniskiem i Brześciu, ale od czasu odejścia są częste taxi może być dobrym rozwiązaniem. Avis, Europcar, Hertz, National i Sixt znajdują się na lotnisku i wynajem samochodów oferty.

Po czterech latach budowę Brest Bretagne Airport w 2007 roku, jest gotowa na przyjęcie 1,4 miliona pasażerów rocznie. Około ośmiu linii lotniczych na lotnisko, główny przewoźnik Air France. .Istnieje kilka lotów czarterowych z Brest Bretagne Airport. Tylko połączeń czarterowych, że go przez cały rok jest Palma, podczas gdy, na przykładHiszpania jest jedynym wycieczki latem oraz Teneryfa tylko w zimie.

Brest Bretagne Airport ma bezprzewodowy dostęp do Internetu i ATM. Posiada cztery sklepy i trzy restauracje. Lotnisko oferuje specjalny serwis dla dzieci podróżujących samotnie.

polski