Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bergerac

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bergerac – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bergerac – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bergerac
Wynajem Aut Bergerac

Bergerac jest miastem w południowej Francji, 85 km na wschód od Bordeaux. Miasto położone jest w departamencie Dordogne, i na temat. 28.000 mieszkańców.

Istnieje wiele historycznych miejsc, w pobliżu miasta. Bergerac położony jest na obrzeżach zamku Chateau de Tiregand środku winnicy. Dom pochodzi z 1800 roku i posiada ładny parku.

Bergerac był jednym z hugenotów dużych miastach, i wrócił po wojnach 1500 – i 1600. Miasto zostało handlu winem, kasztany, trufle i wyrobów tytoniowych. Bergerac posiada Muzeum Wina, wina Maison du, który został utworzony w 1600. Tutaj zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o 13 win regionalnych. Domy Costia muzeum dzieła rzeźbiarza Constantina Costia Papachristpoulos. Istnieje również muzeum tytoniu w Bergerac. Składa się z czterech głównych tematów: odkrycie tytoniu, tytoń historii społecznej, tytoniu i sztuki, a sztuka tytoniu. Należy również mieć duży zbiór tytoniu.

 

Najbliższe lotnisko jest Roumanière Airport, które znajduje się cztery mil od centrum Bergerac.