Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nancy

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nancy – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nancy – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nancy
Wynajem Aut Nancy

Nancy to miasto w wschodniej Francji i największym miastem Lorraine.Nancy to Meurthe River i Canal de la Marne au Rhin. Miasto jest stolicą departamentu Meurthe-et-Moselle. Żyjemy ok. 104.000 mieszkańców miasta, 332 tysięcy z przedmieścia.

Nancy wychował się wokół zamku, a stał się stolicą Księstwa Lotaryngii na 100’s. Miasto jest wciąż w regionie ośrodkiem kulturalnym. Nancy ma kilka wspaniałych budowli jak kościół Eglise des Cordelia z 1400, gdzie Książąt Lorraine są pochowani. Ratusz, Katedra i byłym Pałacu Dożów z 1300-1500 są również piękne. Miejsca Placu Stanisława i Place de la Carriere, z architektury rokoko Warto również trudności, na listę UNESCO. Miasto posiada kilka muzeów sztuki. Musée de l’Ecole de Nancy koncentruje się na   jego stylu Art Nouveau.Istnieje również kilka budynków w tym stylu Nancy. Goście powinni również spróbować lokalnych pie ser, Quiche Lorraine z kawałkami boczku.

Najbliższe lotnisko jest Metz-Nancy-Lorraine, na północ od Nancy.