Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Marsylia Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Marsylia Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Marsylia Lotnisko – Podręcznik

Marsylia Lotnisko

Wynajem Aut Marsylia Lotnisko

Marsylia Provence Airport (MRS) położony jest 27 km od Marsylii w Francji .Istnieją regularne autobusy między lotniskiem i Marsylii. 7 różnych firm, wszystkie w pierwszym piętrze hali nr 4, oferuje wynajem samochodów: Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt Citér.

W 2009 r., 7.290.119 pasażerów odwiedzających Marsylia Provence Airport jest 5 największy port lotniczy we Francji.Składa się z dwóch terminali, które są blisko siebie, we wrześniu 2006 r., otwarty nowy terminal dla tanich linii lotniczych. 38 linii lotniczych Marsylia Provence Airport. Można podróżować do 74 różnych miejsc docelowych w 28 krajach.

możliwości Zakupy na lotnisku nie jest szczególnie dobry, ale są wolne od podatku. Jeśli chodzi o restauracje i kawiarnie, wybór jest dobry. Internet bezprzewodowy i centrum biznesowe są również dostępne. W Marsylia Provence Airport hele5 hotele, Best Western, Novotel, Pullman, Ibis i Etap hotel.

polski