Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Besançon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Besançon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Besançon – Podręcznik

Wynajem Samochodów Besançon
Wynajem Aut Besançon

Besançon to miasto w wschodniej Francji, na wschód od Dijon i na zachód od szwajcarskiej Bazylei. Besançon jest stolicą regionu Franche-Comté, w departamencie Doubs. W mieście nad rzeką Doubs ma około. 135.000 mieszkańców.

Besançon jest prawdopodobnie najbardziej znany jako miejsce narodzin ojca „Nędznicy” Wiktora Hugo. Miasto jest centrum francuskiej produkcji zegarków. To był nazywany w czasach rzymskich Vesontio. Miasto zostało sequanernes kapitału i należała do Burgundii. Od 1184 miasto było niezależne miasto w Franche-Comté.Besançon stał francuski w 1674. centrum Besançon znajduje się na półwyspie, z mola i promenady wzdłuż brzegów rzeki. Na 118-metrowa skała jest twierdza zbudowana w 1600. Lokalizacja Besançon daje miasto i twierdza w strategicznej lokalizacji. Istnieje kilka zabytków z czasów rzymskich, w tym łuk triumfalny, amfiteatr i wiaduktu. Miasto ma też katedra która rozpoczęła się w 300, a który został przebudowany kilka razy.

Pontarlier Airport jest 44 km poza Besançon, i Dijon znajduje się 71 km od miasta.