Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Dijon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dijon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dijon – Podręcznik

Dijon
Wynajem Aut Dijon

Francji jest wschodniej części Dijon, które jest głównym miastem w departamencie Côte-d’Or.Miasto należy do regionu Burgundii i ok. 155.400 mieszkańców. Dijon została założona w 1722, a dziś ma wiele atrakcji turystycznych – zwłaszcza w dziedzinie architektury, historii, kultury i przyrody. Stare Miasto od średniowiecza – w wiele zabytków i historycznych, budynków wartościowe – są często odwiedzane przez turystów.

Palais des Ducs, jednym z miast najbardziej znanych budynków – pałac, w którym najstarsze części są od 1300 – / 1400. Zarówno ratusz i Muzeum Sztuki „Musée des Beaux Arts” znajduje się tutaj. Innym słynnym budynku znajduje się kościół Notre Dame z 1220-wieku w stylu gotyckim – jeden z największych i najpiękniejszych kościołów w mieście. Na szczycie kościoła można zobaczyć dzwon z 1382, która nadal jest wizytówką Dijon.

Miasto ma też inne atrakcje – w tym muzeum archeologiczne, ogród botaniczny, planetarium, historię naturalną i wiele pięknych parków i placów. Ponadto, opery, teatry i kina, jak również dobre restauracje i ładne małe kawiarnie.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Dijon Bourgogne, znajdującej się w Longvic – 6 km na południowy wschód od centrum miasta.