Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Clermont Ferrand

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Clermont Ferrand – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Clermont Ferrand – Podręcznik

Wynajem Samochodów Clermont Ferrand
Wynajem Aut Clermont Ferrand

Clermont-Ferrand miasto w środkowej Francji. 360 km na południe od Paryża. Miasto jest stolicą regionu Auvergne w departamencie Puy-de-Dôme. Ok. 140.000 mieszkańców żyje w Clermont-Ferrand, 261.000 z przedmieścia. Miasto leży na równinie, a znany jest z wielu wulkanów, Chaîne des Puys, położonych wokół miasta.Najwyższe, Puy-de-Dôme, znajduje się 13 kilometrów od centrum miasta.

Clermont-Ferrand, założone przez Rzymian jako Augustonemetum, i stał się o biskupstwo. 250 lat Miasto jest jednym z najstarszych we Francji. Miasto jest miejscem urodzenia filozofa Blaise Pascal (1623-1662). przedmieście Royat, który znajduje się 430 metrów nad poziomem morza, jest turystycznego kurortu lato źródeł mineralnych. W Clermont-Ferrand jest atrakcji, takich jak historia archeologii i przyrody. W starym mieście znajduje się bazylika senromanske Notre-Dame-du-Port z 1100S i gotycka katedra 1100/00’s. Na Place de Jaude znajduje się duży pomnik Wercyngetoryksa siedzi na hałaśliwe. Został zaprojektowany przez Fryderyka Bartholdi, który stworzył także Statua Wolności w Nowym Jorku.

Aéroport Clermont-Ferrand Auvergne chodzi. sześć kilometrów poza Clermont-Ferrand.