Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Angoulême

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Angoulême – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Angoulême – Podręcznik

Wynajem Samochodów Angoulême
Wynajem Aut Angoulême

Angoulême to miasto w południowo-zachodniej Francji, nad rzeką Charente.Miasto jest stolicą departamentu Charente. Miasto ma 43.000 mieszkańców miasta, 104 tysięcy z przedmieścia.

Angoulême został opanowany przez Rzymian w 900, kiedy to stał się stolicą Angoumois powiatu. W 1360 miasto zostało włączone do brytyjskiego ręce, zanim ponownie stał się francuski w 1373. Miasto znane jest Katedra Saint Pierre, wybudowany w latach 1105 i 1128 To jest w stylu bizantyjskim i jest urządzony. Hotel de Ville znajduje się w zamku i zawiera muzeum z obrazami i archeologii. Angoulême jest muzeum kreskówki, Centre International de la Bande Dessinée, jak również muzeum produkcji papieru, Atelier Musée du Papier. Miasto związane z animacji, ilustracji i grafiki zorganizować Międzynarodowym Festiwalu Komiksu Angoulême co roku w styczniu.Festiwal ma ok. 250.000 gości z całego świata. W grudniu miasto gości technologii animacji festiwalu.

Lotnisko Angoulême-Brie Champniers lub Angoulême Cognac, jak również znane, ok. liggger. 15 km na północny wschód od miasta.