Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Korsika

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Korsika – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Korsika – Podręcznik

Wynajem Samochodów Korsika

Wynajem Aut Korsika

Korsyka jest wyspą na Morzu Śródziemnym, na północ od Sardynii .Wyspa jest podzielona na dwa resorty. Haute-Corse i Corse-du-Sud, w przypadku gdy kapitał jest Ajaccio. W sumie 272 tysięcy mieszkańców żyje na wyspie. Odległość do Włoch jest 80 mil. Istnieją połączenia statkiem do Francji Nicei , Marsylii i Tulonu i włoskiGenua , Livorno, Savona, Neapol i Sardynia.

Mieszkańców wyspy pochodzi od włoskiego pochodzenia włoskiego i mówią dialektem. Tak więc wyspa należała do Genui od 1300 roku, dopóki nie został sprzedany do Francji w 1768 roku. Korsyka jest najbardziej znany jako miejsce narodzin Napoleona Bonaparte. Nie mniej, wyspa znana z pięknych plaż. Tutaj turyści mogą nurkować, żeglować lub opalać się na plażach. Mogą również korzystać z wycieczek w Grande randonnée kursu. Możliwe jest udać się na wycieczkę na Sardynię w południe.Korsyka ma klimat śródziemnomorski, z roczna temperatura średnia wynosi 17-18 ° C

Wyspa ma cztery porty lotnicze w miastach Ajaccio , Bastia , Calvi i Figari.

polski