Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Korsika

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Korsika – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Korsika – Podręcznik

Wynajem Samochodów Korsika
Wynajem Aut Korsika

Korsyka jest wyspą na Morzu Śródziemnym, na północ od Sardynii. Wyspa jest podzielona na dwa resorty. Haute-Corse i Corse-du-Sud, w przypadku gdy kapitał jest Ajaccio. W sumie 272 tysięcy mieszkańców żyje na wyspie. Odległość do Włoch jest 80 mil. Istnieją połączenia statkiem do Francji NiceiMarsylii i Tulonu i włoskiGenua, Livorno, Savona, Neapol i Sardynia.

Mieszkańców wyspy pochodzi od włoskiego pochodzenia włoskiego i mówią dialektem. Tak więc wyspa należała do Genui od 1300 roku, dopóki nie został sprzedany do Francji w 1768 roku. Korsyka jest najbardziej znany jako miejsce narodzin Napoleona Bonaparte. Nie mniej, wyspa znana z pięknych plaż. Tutaj turyści mogą nurkować, żeglować lub opalać się na plażach. Mogą również korzystać z wycieczek w Grande randonnée kursu. Możliwe jest udać się na wycieczkę na Sardynię w południe.Korsyka ma klimat śródziemnomorski, z roczna temperatura średnia wynosi 17-18 ° C

Wyspa ma cztery porty lotnicze w miastach AjaccioBastiaCalvi i Figari.