Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Calvi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Calvi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Calvi – Podręcznik

Calvi
Wynajem Aut Calvi

Calvi to małe miasteczko w północno-zachodnim wybrzeżu francuskiej wyspie Korsyka na Morzu Śródziemnym, należąca do Ministerstwa Haute Corse.Calvi ma 5500 mieszkańców (2009), ale w lecie ludności znacznie wzrasta – w przypadku turystów zdobyć miasto. Istnieją połączenia promowe z miasta Nicea.

Turyści pojawiają się tu przede wszystkim do Calvi ze względu na piękne, piaszczystej plaży – tam, gdzie istnieją dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Główną atrakcją turystyczną jest w zabytkowej dzielnicy Cytadeli. Twierdza jest tu od 1400 i znajduje się na wzgórzu – z pięknymi widokami na zatokę.

Na stronie znajduje się również kilka muzeów, kościół św Jean Baptiste katedry i starego domu, że mówi się w domu Krzysztofa Kolumba dzieciństwa.

Calvi znajduje się duży wybór restauracji, barów, sklepów i hoteli, a gospodarze kilka coroczne festiwale – w tym wiatr w festiwalu jesień i festiwal jazzowy w lecie.

Calvi posiada własne lotnisko – Aéroport International de Calvi – Sainte-Catherine. Znajduje się on 6 km na południowy wschód od centrum miasta