Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bastia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bastia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bastia – Podręcznik

Bastia

Wynajem Aut Bastia

Portowym mieście Bastia znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Korsyki w rejonie Morza Śródziemnego, i 43.580 mieszkańców.Miasto znajduje się we francuskim Ministerstwie Haute-Corse, u podnóża półwyspu Cap Corse. Bastia ma wielki ruchu turystycznego w lecie, i nie ma połączenia promowe z kilku portów wpołudniowej Francji .Bastia jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast na Korsyce, i ma wiele do zaoferowania dla turystów – szczególnie w historii i sztuki.

Niektóre z atrakcji turystycznych są najbardziejLa Citadelle – miasto dominującej twierdzy z 1381 – położony na wzgórzu z pięknym widokiem na stary port, Palais des Gouverneur – zamek z roku 1380 i St Jean Baptiste Kościół od połowy 1600 roku.

Ponadto, na dużym placu „Place Saint Nicolas” w centrum popularne miejsce spotkań – które również wymienione pomnik Napoleona. W każdą niedzielę rano pchli targ odbywa się tu, który jest bardzo popularny zarówno dla turystów jak i mieszkańców miasta.

Bastia ma typowy klimat śródziemnomorski, z roczną średnią temperaturę 15,5 stopni. Ponadto miasto ma 340 dni słonecznych w ciągu roku. To – w połączeniu z wielu pięknych piaszczystych plaż – Bastia do popularnej nadmorskiej miejscowości.

Najbliższe lotnisko – port lotniczy L’de Bastia Poretta – położone 16 km na południe od centrum Bastia

polski