Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cannes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cannes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cannes – Podręcznik

Cannes
Wynajem Aut Cannes

Cannes znajduje się w południowej Francji w „Riwierze Francuskiej” – w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże.Miasto należy do Ministerstwa Alpes-Maritimes, i ma około 70.000 mieszkańców.

Cannes jest przez cały rok cel dla turystów i ma łagodny klimat śródziemnomorski z łagodnymi zimami i gorącymi latami. Miasto jest znane ze swoich pięknych plaż, luksusowych hoteli, promenady La Croisette, dobrych sklepów i nocnych klubów.

Festiwal Filmowy w Cannes jest światowej sławy coroczne wydarzenie, które zostało arrangerert tutaj od 1946 roku, i to jest ważne zarówno dla miasta i przemysłu filmowego. (Film Festival odbędzie się w dniach 12 – 23 maja 2010 r.). Ponadto miasto ma promocyjnych festiwalu i festiwal telewizji i różnorodnej muzyki i imprez kulturalnych.

Stare Miasto w Cannes znajduje się na wzgórzu w centrum, gdzie można znaleźć takie starego zamku i klasztoru „La Castre”. Część kompleksu jest wieża „Tour de la Castre”, gdzie z góry, zapierający dech w piersiach widoki na miasto i port. Istnieje również kilka muzeów, w tym Muzeum Archeologiczne i Muzeum Etnograficzne.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport de Cannes-Mandelieu, położony kilka kilometrów od centrum. Alternatywnie, można udać się do międzynarodowego lotniska w Nicei – Lazurowe Wybrzeże Aéroport Nicea Côte-„, ok. znajduje. 40 km na północny wschód od Cannes.