Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Angers

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Angers – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Angers – Podręcznik

Wynajem Samochodów Angers
Wynajem Aut Angers

Angers to miasto w północnej Francji, ca. 90 km na południowy wschód od Nantes i 300 km na południowy zachód od Paryża. Angers jest położone nad rzeką Maine, osiem mil od ujścia rzeki w Loire. Żyjemy ok. 156.000 mieszkańców miasta, w tym 230.000 przedmieściach.

Angers jest bogate w historię. W średniowiecznej byborg z 17 wież, jest to 100-metrowy słynny gobelin przedstawiający apokalipsy. Miasto ma też piękne katedry gotyckiej. Istnieje kilka muzeów w mieście, w tym Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Sztuk Pięknych d’Angers. Była Barrault-rezydencja z 1500, dom posiada kolekcję sztuki z obrazami, m.in. Chardin, Watteau i Bouchera, od 1796 roku. W Angers jest 13 klasztorów, z których Davida d’Angers jest największy. W klasztorze znajdują się liczne dzieła z marmuru i brązu posągów. Miasto ma też muzeum flyentusiaster. Angers również kilka kin i ma dobre życie nocne.

Nantes Atlantique lotnisko znajduje się około. 100 kilometrów od Angers.